• مدیر جان استوارت جدید مقاومت فیلم منتشر شد در روز جمعه — اما اکثر مردم نمی توان دیدن آن را در تئاتر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که نگه داشته است تئاتر بسته شده است.
  • از آنجا که این استودیو شده اند آزمایشی انتشار فیلم های مستقیم به ویدئو در تقاضا.
  • در مورد این فیلم مانند مقاومتآنها هزینه 20 دلار برای اجاره در مقایسه با معمول قیمت اجاره فقط چند دلار از یک سرویس مانند iTunes. ارزشش را دارد ؟

من هیچ نظری ندارم اگر مدیر جان استوارت جدید Steve Carell-led کمدی سیاسی غیر قابل مقاومت است که هر گونه خوب است یا نه — بررسی های اولیه مانند این یکی از سنگ نوردبه نظر می رسد تا حد زیادی مثبت — اما من احساس اعتماد به نفس این فیلم احتمالا سزاوار نیست که 2/5 ستاره در حال حاضر در iTunes در زمان نوشتن این مقاله است.

شیرجه رفتن به این نظر است که کاربران iTunes را ترک کرده اند, اگر چه, و, یک, نظر, ویژه, جهش در شما. این یک شکایت در مورد این واقعیت است که این فیلم (که در آن کارل نقش سیاسی دموکراتیک استراتژیست که کمک می کند تا بازنشسته دریایی سرهنگ اجرا برای شهردار در یک شهر کوچک) هزینه $19.99 برای اجاره در آیتونز تقریبا قابل مقایسه با آنچه بسیاری از مردم می خواهم که پرداخت به آن را ببینید در تئاتر — فرض کنید شما می دانید ما نیست در وسط یک بیماری همه گیر و تئاتر شد و در واقع تا حد زیادی باز کردن در حال حاضر. نه تنها به سینما در سراسر کشور عمدتا بسته در حال حاضر که باعث شده است که به شدت مورد پیش بینی فیلم های پرفروش مانند شعار برای نگه داشتن تاخیر خود را, تاریخ انتشار, اما حتی عمده مدیران مانند جو و Anthony Russo از Avengers: Endgame در حال حاضر در رکورد عنوان کرد و گفت: آنها فکر می کنند تئاتر هستند بیش از حد خطرناک برای بازدید در هر زمان به زودی به دلیل coronavirus.

بنابراین ما باید در فیلم های مانند مقاومت — که همچنین ستاره رز بایرن و کریس کوپر — رفتن مستقیم به ویدئو در تقاضا. سوال این است که چگونه بسیاری از شما خوب هستند با پرداخت متورم قیمت اجاره برای آن ؟

برای کسانی از شما شکایت در نظر بگیرید برای یک لحظه تجارت کردن شما برای پرداخت 20 دلار برای اجاره یک فیلم در طول این خاص و امیدوارم موقت لحظه در زمان. می گویند شما یک خانواده چهار — برای دیدن مقاومت در تئاتر, البته, شما می خواهم که تا به حال به قار قار کردن پول برای چهار جداگانه بلیط در حالی که در این مورد شما می توانید همه در یک (کمتر) قیمت. و شما لازم نیست که به پرداخت مسخره نشانه گذاری در امتیازات ،

تنظیم که در کنار وجود یک unquantifiable جزء عاطفی به این نیز درست است ؟ من با خوشحالی پرداخت 20 دلار (و احتمالا بیشتر از آن) برای این فرصت را قادر به اجاره/جریان کارگردان کریستوفر نولان را شعار در روز 1 برای جلوگیری از کوه پیمایی به یک تئاتر (با فرض اینکه کسانی که نزدیک من هستند و حتی به طور کامل بازگشایی پس از آن). من ممکن است احساس مانند پرداخت همان Wonder Woman عاقبت. اما این بدان معنا نیست که من خوشحال به پرداخت همان قیمت برای دیدن جدید, ترول فیلم و یا پیت دیویدسون جدید فیلم مستقل و یا حتی غیر قابل مقاومت — و من گمان می کنم بسیاری از شما احساس همان.

من نه دلسوز در همه به این استدلال که چون یک استودیو صرف ده ها میلیون دلار آن به من نیاز دارد به پرداخت متورم اجاره قیمت را به اقتصاد آن فیلم کار می کنند. کسب و کار سودآوری است نه مشکل من به عنوان یک مصرف کننده. “توقف تلاش برای ایجاد گران اجاره اتفاق می افتد” می خواند یک ستاره را نقد کنید برای مقاومت در iTunes. “صنعت نمی خواهید برای زنده ماندن اگر شما همچنان به استفاده از مصرف کننده است.”

من مطمئن هستم که چه اثر دراز مدت که همه از این خواهد شد که در این فیلم, کسب و کار, اما آن را قطعا جذاب به تماشای. من می دانم که وجود دارد مقدار زیادی از شما برای مثال بدست به نقطه که در آن شما به ندرت اگر هرگز رفتن به سینما دیگر — شاید شما لازم نیست که زمان شما مشغول هستید پدر و مادر و یا برای بسیاری از دلایل دیگر.

چیزی که ریچارد Rushfield از این Ankler, خبرنامه ایمیل, درباره فیلم, کسب و کار تا به حال در ذهن داشته باشیم هنگامی که او در تمام این و تصمیم گرفت که ما در حال دیدن ناقوس مرگ سنتی تئاتر منتشر شده است. “متوسط آمریکا رفتن نیست به فیلم های دیگر برای تمام مفاهیم و اهداف به جز یک فیلم از یک سال و یا چیزی” Rushfield گفت رینگر. او ادامه داد: هیچ کس واقعا “از دست عادت” از دیدن یک فیلم در تئاتر به خاطر تمام چیزهایی که با آن آمده بود و مردم با صدای بلند در اطراف شما قیمت و در واقع به لحاظ جسمی وجود دارد.

و سپس مردم وجود دارد مانند Hbo را ارشد منتقد فیلم David Ehrlich. “مردم هنوز هم می خواهید برای رفتن به فیلم” او نوشت: در پاسخ “و هر زمان که این بیماری همه گیر به پایان می رسد که میل نمی خواهد برود.

“اما هر چه اتفاق می افتد در ضمن آن خوب به راز سینما به زمین و نمک زمین جایی که آنها یک بار بود. سینما نیست در مورد به طور آشکار به عنوان یک کهنه ناراحتی است که باید پروری به خرابه های ما قبل از coronavirus جهان است. بر خلاف آنها در مورد برای تبدیل شدن به یک یادآوری دردناک از نحوه خفه کننده می توان آن را به تجربه عینک در خصوصی.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.