• بازی Rockstar حتی در اشاره Grand Theft Auto 6 در عین حال اما اخیر پر از توسعه شرکت Take-Two ممکن است نشان می دهد پتانسیل تاریخ انتشار.
  • با توجه به Take-Two آخرین K-10, بازاریابی صرف خواهد سنبله در سال مالی 2024.
  • آخرین زمان شرکت بازاریابی صرف مشخصی مانند سال بود Red Dead Redemption 2 راه اندازی شد. به نظر می رسد به طور فزاینده ای احتمال دارد که GTA 6 را در سال 2023.

پارسه بوده است تقاضاهای مصرانه برای اخبار در مورد بازی Grand Theft Auto 6 همیشه از Grand Theft Auto 5 راه اندازی بر روی PS3 و Xbox 360 در سال 2013. GTA 5 یکی از بهترین فروش بازی های ویدئویی در تمام دوران — درست پشت کنکوریدر واقع — و در عین حال ما نمی شنید جوانه زدن در مورد عاقبت در حدود هفت سال پس از ورود خود را. هر سال که می رود بدون یک کلمه از توسعه دهنده Rockstar Games مضطرب بیشتر طرفداران اما اخیر SEC پر از ناشر نگاهی به دو ممکن است پیشنهاد ما بهترین های ما اشاره و در عین حال در زمانی که ما در واقع می تواند انتظار می رود به بازی Grand Theft Auto 6.

Take-Two Interactive — ناشر که صاحب GTA توسعه دهنده Rockstar Games — فایل 10-K هر سال با اطلاعات مربوط به عملکرد مالی خود. که داده ها شامل برنامه های خود را برای بازاریابی صرف بیش از پنج سال آینده و به عنوان VentureBeat یادداشت, آخرین 10-K نشان می دهد که هزینه های بازاریابی را به موشک وار رفتن در سال مالی 2024. در آخرین گزارش سال مالی 2023 سال با ناگهانی سنبله اما ظاهرا معطوف به سال مالی 2024.

در یادداشتی به سرمایه گذاران است. تحلیلگر جف کوهن نشان می دهد که سنبله می تواند نسبت به Grand Theft Auto 6و اشاره می کند که قبلی سنبله استفاده شد برای پیش بینی زمان انتشار Red Dead Redemption 2:

ما مطمئن نیستیم که چقدر ما باید با مطالعه به این تغییر اما ما می خواهم توجه داشته باشید که این افشای دقت پیش بینی راه اندازی Red Dead Redemption 2 قبل از آن بازی را اعلام. [نگاهی به دو مدیریت] صحبت کرده است و بسیار با اطمینان در مورد این خط لوله بیش از پنج سال آینده و موجود زنده خدمات اجرای عالی بوده. اما زمان بعدی Grand Theft Auto باقی می ماند بالا از ذهن برای سرمایه گذاران به خصوص با سهام نزدیک همه زمان اوج.

نگاهی به دو سال مالی شروع می شود در ماه آوریل به پایان می رسد و در ماه مارس بنابراین اگر ناگهانی افزایش هزینه می کند در واقع خط تا با راه اندازی جی تی ای 6انتظار می رود که این بازی به ضربه قفسه های فروشگاه بین آوریل 2023 و مارس 2024. خواهد بود که در حدود دو برابر تعداد سال بین اندازی GTA 4 و GTA 5, اما به عنوان VentureBeat در جف Grubb اشاره, وجود دارد تعدادی از دلایل چرا 2023 را حس.

اولین و مهمترین کنسول های نسل بعدی در حال راه اندازی در پاییز امسال و بر اساس چند نیمه باور نشت و شایعات و گزارش ها را دیده ایم در مورد جی تی ای 6 (مانند این صدای جیر جیر از esposito) جدید بازی است که در هر نقطه نزدیک به پایان رسید. این PS5 و Xbox سری X هستند به دلیل این فصل تعطیلات اما 2023 میلیون ها نفر از علاقهمندان به بازی را ساخته اند پرش به نسل بعدی. اگر یک کنسول چرخه زندگی است که حدود هفت سال وسط که چرخه نقطه شیرین و اتفاق می افتد که به خط کامل با Take-دو سال مالی 2024.

بعلاوه GTA آنلاین است که هنوز هم در حال اجرا در سرعت کامل تولید توده از پول نقد برای Rockstar و Take-Two هر سال است. در حالی که جی تی ای 6 بدون شک از ویژگی های جایگزینی که برای اکوسیستم چرا قطع عرضه که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از گاز در سمت چپ تانک ؟ هر یک از این تغییر می تواند در هفته و ماه ها و سال های آینده, اما آن را شروع به تبدیل شدن به روشن است که ما نباید انتظار یک شگفتی GTA 6 فاش هر زمان به زودی.

منبع تصویر: Rockstar Games

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de