آیا تا به حال احساس مانند گوگل کوچک هوشمند بلندگو آنقدر ارزان است که این غول جستجو نیز ممکن است آنها را به صورت رایگان ؟ باور کنید یا نه ، که دقیقا همان چیزی است که این شرکت در حال انجام است در حال حاضر و این در واقع اولین بار نیست.

البته شما نمی توانید فقط بازدید رسمی ما در گوگل فروشگاه و سفارش 2019-منتشر شد لانه مینی یا 2017 اصلی صفحه اصلی Google Mini در $0. دو دستگاه است که به طور معمول در دسترس 49 دلار و 39 دلار به ترتیب هنوز هم شما را به مجموعه ای 39 دلار و 29 دلار بود اگر شما انجام این کار… بدون من با استفاده از یک کد تبلیغاتی.
گفت: کد را می توان تهیه شده توسط رفتن به این صفحه اما افسوس که هر کس واجد شرایط برای آخرین لانه مینی freebie. شما نیاز به یک یوتیوب, حق بیمه, YouTube Music, حق بیمه یا Google Play Music مشترک به واجد شرایط برای داغ جدید, پیشنهاد ویژه و حتی اگر شما با این وضعیت که نمی, شما می توانید برخی از معامله خواهد شد و در واقع کار را برای شما.
چرا که مردمی که قبلا ادعا شبیه تبلیغات به نظر می رسد حذف این زمان در اطراف, و با توجه به تعداد Redditors معامله همچنین ممکن است ما فقط امر است. اگر شما را مدیریت به گیر یک کد کوپن شما باید تا 30 ژوئن به درخواست آن را به یک فروشگاه گوگل منظور از جمله یک لانه کوچک است که به طور خودکار پایین رفتن از یک در حال حاضر کاهش قیمت 39 $به $0.
بدیهی است که آن را احتمالا عاقلانه به عجله بسر می رسانید و نمره افتخاری Google Assistant-کنترل دستگاه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است دیدن این که چگونه این پیشنهاد این است که “موضوع را به در دسترس بودن”, غذا برای فعال YouTube, حق بیمه, YouTube Music, حق بیمه و Google Play Music اعضای یک “چاه کن همیشه ته چاهه اساس است.”

به طور طبیعی لانه مینی جهان است بیشتر قابل توجه هوشمند, بلندگو, اما از آن است که جای تعجب قدرتمند برای اندازه آن نه به ذکر است فوق العاده همه کاره برای کمک به با همه چیز از موسیقی جریان به تنظیم تایمر و آلارم ارائه آب و هوا و گزارش های خبری و همچنین کنترل خانه هوشمند اکوسیستم همه شما را بدون نیاز به بلند کردن انگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im