گوگل میگوید که کمیسیون اروپا که از آن استفاده نمی Fitbit بهداشت و سلامتی داده ها برای هدف قرار دادن تبلیغات اگر معامله مجاز است با توجه به رادیو فردا.

گوگل از سوی دیگر علاقه زیادی به تقویت آن واحد سخت افزاری که در حال حاضر شامل گوشی های هوشمند و قرص و نوت بوک و هوشمند بلندگو.

گروه های حمایت کرده بود ابراز نگرانی های خود را در مورد مقابله با این استدلال که آن را به گوگل دسترسی به داده های حساس مانند کاربر فعالیت های تناسب اندام و شنیدن نرخ. رقبا نیز مورد بررسی برای تعیین اگر معامله بالقوه برای خنثی کردن رقابت است.

یک هفته پیش از آن گزارش شد که گوگل می تواند در جلوگیری از یک تمام عیار اتحادیه اروپا تحقیقات آنتی تراست به کسب اگر تعهدات خود را به استفاده از داده ها از Fitbit سخت افزار.

مهلت گوگل به این تعهد جولای 13 و اگر آن را تا به حال گرفته تا ارائه آن می توانست منجر به یک بررسی پوشا چهار ماه.

امتیازی است که هنوز هیچ تضمینی وجود ندارد که این قرارداد اجازه داده می شود به رفتن را از طریق و این تصمیم نهایی است و انتظار می رود در ماه اوت 4. گوگل می گوید که کسب شده است در مورد دستگاه و نه داده است و تصریح کرد که آن را نمی خواهد با استفاده از دستگاه Fitbit اطلاعات برای تبلیغات است. این شرکت قبلا گفت که کاربران موجود خواهد بود با ارائه گزینه ای را برای “نقد و بررسی حرکت و یا حذف داده های خود را.”

کمیسیون اروپا خواهد شد گزارش جمع آوری بازخورد از گوگل رقبا و کاربران قبل از تصویب کرد. اگر نگرانی های جدی مطرح شده در این بلوک تجاری ممکن است برای درخواست امتیازات بیشتر و یا باز کردن یک ماه طولانی رسیدگی به این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im