• یک معجزه coronavirus درمان در دسترس نیست در حال حاضر, اما دانشمندان اثبات بیشتر است که سیستم ایمنی بدن انسان می تواند به توسعه خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند مسدود کردن ویروس از سلول های آلوده.
  • این آنتی بادی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور توسعه COVID-19 درمان از جمله واکسن و آنتی بادیهای مونوکلونال است که کار می کند درست مثل یک پلاسمای انتقال خون از بهبود بیمار است.
  • نه همه COVID-19 بیماران دچار چنین قوی آنتی بادی اما آنهایی است که می تواند “کشتن” ویروس یافت شده در چند نفر که به ضرب و شتم این بیماری است.

رمان coronavirus بسیار مسری است و می تواند کشنده باشد, اما آن را نیز می تواند کشته شود. ما فقط نیاز به توسعه داروهای موثر که می تواند سرعت بهبودی و کاهش خطر عوارض و سپس آنها را به طور گسترده ای در دسترس است. هنگامی که اتفاق می افتد مهم نیست که به همان اندازه که این ویروس را نمی توان ریشه کن کرد یا این که ایمنی ما پس از بهبودی کوتاه مدت است. و بیشتر و بیشتر مطالعات اثبات شده است که این نوع از مواد مخدر معجزه است که می تواند کشتن SARS-CoV-2 ایجاد شده است از سمت راست به داخل بدن انسان است و می توان آن را مورد استفاده برای ایجاد موثر واکسن و دیگر meds که هدف COVID-19 ویروس به طور خاص.

این معجزه آسا داروهای آنتی بادی سیستم ایمنی بدن آموزش داده می شود به تولید در پاسخ به هر گونه عامل بیماری زا است که وارد بدن می شود. سلول های ایمنی شناسایی خارجی سلول های علامت گذاری آنها و نابود کردن آنها است. آنتی بادی است که در نتیجه می تواند پس از آن متوقف همان میکروارگانیسم های عفونی از آلوده کردن سلول های انسان دوباره و این که چرا پلاسما درمان کار می کنند. در حال حاضر محققان از دانشگاه راکفلر منتشر کرده اند یک مطالعه که جزئیات وجود جهانی موثر آنتی بادی است.

محققان در نگاه 149 افرادی که از بهبود COVID-19 و متوجه شد که همه افراد توسعه یافته همان نوع پاسخ ایمنی است. برخی از مردم حتی نمی باید نوع قوی خنثی سازی آنتی بادی است که مهار ویروس, اما آنها به تولید انواع دیگر از آنتی بادی است. خبر خوب این است که بسیاری از مردم توسعه یافته قوی خنثی سازی آنتی بادی است که می تواند با اتصال به سنبله پروتئین از COVID-19 است که جزء است که اجازه می دهد تا ویروس وارد سلول های انسانی و تکرار.

این بیماران به نمایش گذاشته علائم به طور متوسط 12 روز و پلاسما جمع آوری شده در اطراف 39 روز پس از شروع علائم است. دانشمندان سپس توسعه یافته مقالات برای تست جمع آوری پلاسما در برابر یک شبه SARS-CoV-2 ویروس و اندازه گیری که چگونه موثر آنتی بادی بودند. در 33% موارد خنثی سازی فعالیت های زیر قابل تشخیص سطوح. که می تواند به معنای بیماران بهبود از عفونت قبل قوی تر از آنتی بادی های تولید شده بودند. این نیز حاکی از پلاسما از کسانی که اهدا کنندگان نمی تواند به عنوان موثر در بیماران دیگر.

محققان می گویند که اکثر نمونه ها نشان داد “ضعیف به متوسط ‘خنثی کردن فعالیت” است که نشان دهنده ضعیف پاسخ آنتی بادی. حتی پس از این بیماران قادر به زنده ماندن COVID-19 عفونت و بهتر است. “یک نگاه دقیق تر نشان داد همه سیستم ایمنی بدن قادر به تولید موثر آنتی بادی—فقط نه لزوما به اندازه کافی از آنها” محققان توضیح داد و در آن اعلام کرد.

“این نشان می دهد فقط در مورد هر کسی می تواند انجام دهد این است که خبر بسیار خوبی برای واکسن” آزمایشگاه ایمونولوژی مولکولی در راکفلر سر میشل C. Nussenzweig گفت. “این بدان معنی است که اگر شما قادر به ایجاد یک واکسن است که باعث این آنتی بادی خاص و سپس واکسن است به احتمال زیاد موثر و کار برای بسیاری از مردم است.”

تقریبا 1 درصد از اهداکنندگان تا به حال قابل ملاحظه ای با دوز بالا از خنثی سازی آنتی بادی است. تیم شناسایی 40 آنتی بادی است که در خنثی سازی ویروس از جمله سه متمایز آنتی بادی است که با اتصال به سنبله پروتئین و می توان آنها را بیشتر به درمان و پیشگیری از مواد مخدر. حتی در دوزهای پایین این آنتی بادی بودند بسیار موثر و همان آنتی بادی داشت و در بیش از یک اهدا کننده.

“ما در حال حاضر می دانید چه موثر آنتی بادی به نظر می رسد مانند ما در بر داشت مشابه آنهایی که در بیش از یک فرد” محقق Davide F. Robbiani گفت. “این مهم است که اطلاعات برای افرادی که در حال طراحی و آزمایش واکسن. اگر آنها واکسن می تواند استنباط این آنتی بادی آنها می دانند که آنها را در مسیر درست هستند.”

پژوهش منتشر شده در بازبینی نشده فرم در bioRxivاما آن را در خط با کار مشابه از دیگر دانشمندان. در حالی که برخی از مردم در حال کار بر روی واکسن است که می تواند به جلوگیری از عفونت با SARS-CoV-2 چندین شرکت در حال آزمایش آنتی بادی مونوکلونال مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به درمان COVID-19 بیماران و از بین بردن ویروس. این نوع دارو همچنین می تواند ارائه موقت ایمنی به مردم تا زمانی که آنتی بادی در گردش خون پس از آنها به طور موثر گشت بدن در جستجوی ویروس.

این مطالعه نشان می دهد که این دانشگاه به دنبال اختراع ثبت شده مربوط به یافته های آن نشان می دهد آنتی بادی مونوکلونال داروها و واکسن ممکن است توسعه یافته به عنوان یک نتیجه از این پژوهش است.


اولین پاسخ دهندگان حمل و نقل بیمار در طول coronavirus بیماری همه گیر. منبع تصویر: دن Callister/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im