• پس از نزدیک به سه ماه مستند با توجه به coronavirus متحده شروع به بازگشایی شده است.
  • به عنوان زندگی شروع به بازگشت به حالت عادی هنوز هم وجود دارد طیف وسیعی از فعالیت افراد ممکن است بخواهید برای جلوگیری از.
  • برخی از فعالیت های است که ذاتا در معرض خطر گسترش coronavirus شامل نوشیدن در یک نوار موسیقی, کنسرت, بوفه و فیزیکی ورزشی مانند بسکتبال است.

پیاده روی در خارج در شیکاگو در اوایل امروز, چشم انداز نگاه به طور قابل توجهی متفاوت از آن فقط چند هفته پیش. ترافیک پا به بازگشت آرایشگاه باز هستند و مردم هجوم آوردند به کافه ها و رستوران ها. شیکاگو البته نه به تنهایی. طی چند روز گذشته تعدادی از شهرهای سست کردن stay-at-home بخشنامه ها به عنوان متحده شروع به آرامی اما مطمئنا بازگشایی شده است. حتی لاس وگاس این هفته با بازگشت به ظاهر عادی با گردشگران swarming قمار و رستوران ها یکهو البته با ماسک در حال حاضر.

این بیماری همه گیر کوروناویروس اما همچنان یک نگرانی مداوم. و اگر این ویروس در حال حاضر به اوج خود رسید و در تعدادی از شهرستانها عمده ایالات متحده مهم است هوشیار باشند و پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل که برای جلوگیری از موج دوم از به دست آوردن جای پایی.

با این کشور در حال حاضر باز به بالا MLive به تازگی چهار پزشکان — هر یک از آنها دارای یک پس زمینه در بیماری های عفونی و پیشگیری — در سفارش به اینسو انسو جمع کردن چه نوع از مکان ها و فعالیت های افراد ممکن است بخواهید به هدایت روشنی برای هم بودن.

پزشکان با اشاره به پنج عامل که با توجه به مخاطره آمیز چگونه یک فعالیت داده شده ممکن است: این که آیا آن را در داخل و یا خارج; نزدیکی به دیگران; قرار گرفتن در معرض زمان; احتمال انطباق و شخصی در سطح خطر.

فعالیت در فضای باز به طور کلی امن تر آنها گفت: از آنجا که این ویروس می شود کمتر متمرکز خارج و دریافت نمی کند recirculated در اطراف مانند آن می تواند در داخل خانه.

فراتر از آن است که پزشکان مونتاژ یک لیست از 36 فعالیت های تفریحی و رتبه بندی آنها را با خود همراه coronavirus خطر است. و بیشتر در معرض خطر فعالیت جای تعجب نیست که نوشیدن در یک نوار. گذشته از این واقعیت است که بارها تمایل به بسته مردم در, مردم کمتر ملزم به رعایت دستورالعمل های ایمنی در حالی که مست. یک دکتر خاص گفت: بارها نشان دهنده یک 10/10 در شرایط خطر است.

فعالیت های دیگر پزشکان هشدار داد برای جلوگیری از بزرگ شامل کنسرت های موسیقی استادیوم ورزشی و ورزشگاه ها و پارک های تفریحی. در اثر هر گونه فضای باز و یا سرپوشیده محل که تمایل به تراکم بالایی از مردم می تواند یک زمین پرورش برای coronavirus به گسترش است.

یک سوال متداول شامل ایمنی در ارتباط با پرواز. به این هواپیما داده شد خطر امتیاز از 5/10. جالب نبود دقیقا یک اجماع در این موضوع:

وجود عقاید مختلف در ایمنی پرواز در هواپیما در طول یک بیماری همه گیر – دو نفر از کارشناسان آن را به نام خطر متوسط یکی گفت این کم خطر و طرف دیگر آن را در معرض خطر.

وجود دارد مقدار زیادی در مورد آنچه اقدامات احتیاطی ممکن است تبدیل شدن به استاندارد برای شرکت های هواپیمایی – از پوشش برای از بین بردن وسط صندلی برای پاک کردن سطوح.

“که در واقع بسیار امن و هوا بسیار خوب فیلتر شده در هواپیما” کانینگهام گفت. “تا زمانی که کسی نیست بدیهی است که بیمار من قصد دارم که یک 3.”

Emig گفت: مسئله این است که اکثر مردم نمی پوشیدن ماسک به درستی. و سفر هواپیما می تواند دسته ای تعداد زیادی از مردم با هم برای مدت طولانی از زمان است که به همین دلیل او معتقد است که هواپیما در حال خطر بالاتر است.

اگر شما در تمام کنجکاو در مورد چگونه امن فعالیت های دیگر هستند که آیا آن را برای رفتن به ساحل و یا حضور در یک کباب کردن حیاط خلوت شما قطعا می خواهید به نگاهی به لیست کامل بیش از اینجا.

در پیوند با CDC مدیر به تازگی گفت که مردم در ایالات متحده نیست coronavirus به طور جدی دیگر.

“ما بسیار نگران آن است که ما بهداشت عمومی پیام نیست طنین” رابرت Redfield گفت: در این هفته. “ما همچنان به تلاش برای کشف کردن چگونه به منظور نفوذ به پیام با گروه های مختلف.”


بازدید کنندگان پیاده روی گذشته بازگشایی رستوران در سان آنتونیو منبع تصویر: Eric گی/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de