• آیفون 12 تاریخ انتشار می تواند به تاخیر افتاد تا اوایل اکتبر به جای معمول در اواخر ماه سپتامبر راه اندازی است که اپل به نفع.
  • جدید اپل هنوز هم باید پرده برداری کرد در اواسط ماه سپتامبر با توجه به برنامه.
  • Coronavirus بهداشت بحران مقصر است برای به تاخیر می اندازد. اپل زنجیره تامین است که ظاهرا عادی اما آیفون 12 می تواند هنوز هم به تاخیر می اندازد.

هیچ سوالی وجود دارد که آیفون 12 توسط یکی از پیش بینی ترین ابزارهای جدید از سال است. حتی در سال coronavirus زمانی که فروش گوشی های هوشمند را نسبت به سال گذشته آی فون 11 شده است outselling رقبای خود را توسط یک حاشیه. آیفون 12 احتمالا فروش فقط به عنوان به خوبی با توجه به چشم انداز فعلی. بر خلاف آیفون, 11, آی فون 12 بیاورد انواع چیز تازه ای که می تواند در متقاعد کردن مردم بیشتر به روز رسانی. اپل به زودی معرفی یک نام تجاری جدید طراحی و آیفون 12 خواهد آمد در چهار متمایز نسخه. همه گوشی ها خواهد شد که پنل های OLED و 5G حمایت و آنها را اجرا کنید بر روی یکی از اولین 5nm پردازنده تا کنون. جدید اپل را کشتی بدون شارژر و EarPods در جعبه که ممکن است آنها را بیشتر مقرون به صرفه است. از سوی دیگر علاوه بر این از 5G می تواند منجر به اندکی افزایش قیمت دیگر نشت می گویند. که گفت: شما ممکن است مجبور به صبر طولانی برای گرفتن دست خود را بر روی مورد نظر خود را از آی فون 12 عطر و طعم به عنوان تلفن می تواند برخی از تاخیر.

چند گزارش گفت: در چند ماه گذشته است که اپل آن را نگه دارید آی فون در رویداد مطبوعاتی در اواسط ماه سپتامبر به طور معمول بدون در نظر گرفتن چگونه coronavirus همه گیر تکامل می یابد. اما بحران بهداشت و درمان را تحت تاثیر قرار iPhone 12 عرضه و برخی از مدل ها می تواند با تاخیر چند هفته. مستند و محدودیت های مسافرتی را مانع اپل معمول آیفون, برنامه های توسعه, و این می تواند منجر به تاخیر در ساخت.

جدید Wedbush توجه به سرمایه گذاران دیده می شود توسط 9to5Mac می گوید که اپل هنوز هم انتظار برای اعلام iPhone 12 سری در ماه سپتامبر. اما این گوشی در دسترس نخواهد بود در اواخر ماه سپتامبر آن را به عنوان است که معمولا مورد برای جدید اپل:

زنجیره تامین از برگشت به عادی جلوتر از انتظارات چشمگیر بوده است و در حال حاضر در نهایت قرار می دهد Cook & Co. پشت در صندلی رانندگان برای راه اندازی این 5G در چرخه معمولی آن اواسط تا اواخر سپتامبر بازه زمانی با گوشی های هوشمند هدف قرار دادن قفسه/سایت اوایل اکتبر.

اپل لزوما یک غریبه به تاخیر انداختن آیفون راه اندازی شد. آیفون X رونمایی شد در ماه سپتامبر 2017 اما تنها راه اندازی در اوایل ماه نوامبر است. این بود که اپل برای اولین بار تمام صفحه نمایش گوشی و اپل تا به حال شده است با تلاش صورت شناسایی قطعات در زمان. یک سال بعد از آن زمان برای اپل ارزان ترین آی فون جدید و برای اولین بار تمام صفحه نمایش آیفون برای سنگ صفحه نمایش ال سی دی. آیفون XR راه اندازی شد در ماه اکتبر و چند هفته پس از آیفون XS و XS Pro. آیفون XR رفت و تبدیل به اپل محبوب ترین در آی فون که چرخه.

آمده است این پاییز اپل به آیفون به طور منظم و 12 نسخه در ماه سپتامبر با دو نرم افزار در نسخه های آینده در ماه اکتبر. Wedbush باعث می شود هیچ اشاره ای به چنین سناریویی. که گفت: ما هنوز به دنبال در پیش بینی از تحلیلگران که همیشه به حقیقت می پیوندند.

Wedbush همچنین اشاره کرد که چین خواهد بود یک راننده کلیدی آیفون 12 تصویب و گفت اپل کار سخت خواهد شد به رقابت در بازار در قیمت تمام سطوح از آی فون SE برای آیفون, 12:

چین همچنان یک عنصر کلیدی در اپل دستور العمل برای موفقیت به ما تخمین می زنند حدود 20 درصد از آی فون ارتقاء خواهد بود که از این منطقه بیش از سال آینده. ما معتقدیم در چین به تنهایی بین 60 میلیون تا 70 میلیون اپل در پنجره ارتقاء فرصت در سال آینده با اپل رفتن به شدت در تمام نقاط قیمت (SE, آیفون, 12) به سیمان آن نصب پایه با وجود فشارهای رقابتی از بازیکنان داخلی.

Wedbush می بیند ارزش سهام اپل هدف قرار دادن $425 $450.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im